Наталія Раїник

ролик про мене - http://vimeo.com/61832776

якщо вам потрібен відеограф - http://dream-moments.me


"Художник творить як дихає, художниця – тим паче. Розказати іншим можна лише те, що сам добре знаєш і тільки про те, чим дихаєш. Аби сфотографувати дитину потрібне ще більше занурення – треба бути дитиною. Талка Раїник не дивлячись на все, що з нею сталось і стається зараз – дитина, дитина з фотоапаратом. Фотки діток це не робота і не бізнес, це друге дихання, а може й перше. Набери повні легені повітря і затримай дихання, на хто довше – чуєш як б'ється твоє серце?"

Костя Смолянінов, куратор


"- Я наївна. – каже Тася сама про себе. Ця категорична наївність дозволяє їй уникати приторних художніх ефектів, засалених шаблонів, мелодраматичного пафосу чорно-білих рішень, однозначності меседжів, характерних для обраних фототем. Не тільки в знимках діток, але й в знимках цілком дорослих бородатих хлопців, в сімейних сюжетах їй вдається підстрибнути над площиною надокучливої буденності. З безпосередністю і невимушеністю вона долає рамки суто особистих історій і наштовхує на кінематографічну алюзію, чи ностальгічний тріп в бік власного ч/б дитинства."

Ліза Євсеєва, архітектор


"Наталя Раїник - талановитий львівський фотограф. Її фотографії є такою собі інтимною, в чомусь навіть кінематографічною подорожжю у певний момент часу, коли фотограф та людина в кадрі є одним цілим. Ця нова особистість висловлюється крізь взаємне захоплення і довіру."

Володимир Нечипоренко, фотограф


"Далеко не кожного фотографа можна назвати митцем. Талія Раїник - ніжна, весела і добра жінка. Ті самі риси підходять для опису і її мистецьких знимок."

Оксана Шпакович, директор інтернет-галереї Ukrainian Art Market


"Наташа красивая, сильная, талантливая и позитивная молодая мама двоих очаровательных девочек. Всех кого она фотографирует не обязательно знать лично. Знакомство с ними происходит через её творчество. Безумно рад и город что меня окружают такие удивительные люди как Наталья"

Артем Гукасов, фотограф


"Несподівано приємні фото, котрі на мить переносять у власне дитинство. Чи навіть не у власне. В таке, котре хотілось би пережити. Таська дуже вдало і дуже добре помічає і ще краще показує та наголошує, акцентує. Після того, як ще вперше побачив ці фото, зрозумів, що до того знав дітей лиш здалека, лиш як по писаному. І тільки тепер побачив."

Ромко Шукель, дизайнер

Наталія Раїник
Lviv
Ukraine